Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im.Joanny Kulmowej w Komarowie

Standardy Ochrony Małoletnich

AKTUALNOŚCI:

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Utworzono dnia 29.04.2024

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią dzisiejszego wyjątkowego wydarzenia w naszej szkole! Dzięki Międzyszkolnemu Konkursowi Recytatorskiemu "Magia w poezji ukryta - wiersze Joanny Kulmowej" mieliśmy okazję podziwiać niezwykłe talenty z 8 szkół z Gmina Goleniów. Poziom prezentacji był niezwykle wysoki, a uczestnicy zaskoczyli nas swoją pasją i klasą.

Jury w składzie Magdalena Bauer-Styborska, Elżbieta Nowak oraz Aleksandra Ślusarczyk miało niełatwe zadanie, ale ostatecznie udało im się wyłonić najlepszych z najlepszych. W kategorii klas 1-3 zwyciężyła Oliwia Rogala z ZSP w Białuniu, a na kolejnych miejscach znaleźli się Aniela Dudko z SP nr 2 w Goleniowie oraz Mykhailo Vdovychenko z SP "Cogito" w Goleniowie.

Ogromne gratulacje również dla wyróżnionych Jana Mazurkiewicza z SP w Komarowie oraz Aleksandry Sadurskiek z SP w Kliniskach.

W kategorii klas 4-8 triumfowała Zuzanna Rogala z ZSP w Białuniu, a na podium stanęli również Jan Berleć z SP nr 2 w Goleniowie oraz Jakub Lewek z SP "Cogito" w Goleniowie. Gratulacje dla wyróżnionych: Oliwi Szwed z SP nr 2 w Goleniowie oraz Ksawerego Humieji z SP w Komarowie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz za wspaniałą atmosferę, a opiekunem i nauczycielom za przygotowanie uczniów.

Dodatkowo, z dumą ogłaszamy, że nasza szkoła wzbogaciła się o trzy nowe przyjaciółki. Panie Magdalena Bauer-Styborska Kino & Kawiarnia Goleniów, Elżbieta Nowak Wirtualne Muzeum Joanny i Jana Kulmów przy Uniwersytecie Szczecińskim oraz Aleksandra Ślusarczyk Teatr Brama otrzymały tytuł HONOROWEGO PRZYJACIELA NASZEJ SZKOŁY.

czytaj dalej na temat: Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny