Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im.Joanny Kulmowej w Komarowie

Turniej Tenisa Stołowego

Utworzono dnia 05.03.2019

Dnia 28.02.2019 odbył się Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego. W zawodach brali udział uczniowie ze szkół :

W kategorii młodszych  dziewcząt klas IV-VI:

  1. Szkoła Podstawowa nr.8  Zużewicz Julia, Mazur Katarzyna
  2. Szkoła Podstawowa w Krępsku Czerkies Klaudia, Olszewska Zuzanna
  3. Zespół Publicznych w Białuniu Motyl Emilia, Motyl Ewa
  4. Szkoła Podstawowa w Komarowie Wawrzyniak Julia, Myka Wiktoria

W kategorii młodszych chłopców klas IV-VI:

  1. Szkoła Podstawowa nr.8  Ławiński Paweł, Farbotko Wiktor
  2. Szkoła Podstawowa w Krępsku Sieniuć Igor, Wawrzoła Jakub
  3. Zespół Publicznych w Białuniu Chwiałkowski Kacper
  4. Szkoła Podstawowa w Komarowie Hubert Chrebor, Ficner Kacper
  5. Szkoła Podstawowa w Lubczynie:

W kategorii starszych dziewcząt klas VII-VIII

  1. Szkoła Podstawowa nr.8  Wiktoria Jankowska, Aleksandra Lisowska
  2. Szkoła Podstawowa w Krępsku Gabrysia Marut, Klaudia Jakutowicz
  3. Zespół Publicznych w Białuniu Izabella Jaroń, Monika Praszczyk
  4. Szkoła Podstawowa w Komarowie Dela Karolina, Domagała Paulina

W kategorii starszych chłopców klas VII-VIII

  1. Szkoła Podstawowa nr.8  Chlubek Adam, Kacper Kostecki
  2. Szkoła Podstawowa w Krępsku Wiatr Jakub, Filip Królikiewicz
  3. Zespół Publicznych w Białuniu Łuczak Adam, Wojciech Kaczmarek
  4. Szkoła Podstawowa w Komarowie Julian Humieja, Oskar Poniewiera
  5. Szkoła Podstawowa w Lubczynie Stasiak Cyprian Kowalczyk Wiktor

 

Dla uczestników oraz opiekunów przygotowany został poczęstunek w formie owoców, kolorowych kanapek, oraz pączków z okazji  Tłustego Czwartku:)

Dla laureatów w każdej kategorii przewidziane zostały statuetki oraz dyplomy.

 

W kategorii młodszych  dziewcząt klas IV-VI:

I miejsce Wiktoria Myka Komarowo

II miejsce Julia Wawrzyniak Komarowo

III miejsce Katarzyna Mazur SP8

 

W kategorii młodszych chłopców klas IV-VI:

I miejsce Igor Sieniuć Krępsko

II miejsce Jakub Wawrzoła Krępsko

III miejsce Huber Chrebor Komarowo

 

W kategorii starszych dziewcząt klas VII-VIII

I miejsce Dela Karolina Komarowo

II miejsce Praszczyk Monika Białuń

III miejsce Domagała Paulina

 

W kategorii starszych chłopców klas VII-VIII

I miejsce Stasiak Cyprian Lubczyna

II miejsce Łuczak Adam Białuń

III miejsce Kowalczyk Wiktor Lubczyna

 

Zawody przebiegały bardzo sprawnie i w miłej atmosferze.

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 32

W poprzednim tygodniu: 30

W tym miesiącu: 113

W poprzednim miesiącu: 120

Wszystkich: 4432