Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im.Joanny Kulmowej w Komarowie

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Spotkanie z policjantem

Utworzono dnia 22.10.2021

W ramach innowacji pedagogicznej "PRACA MARZEŃ" odbyło się spotkanie z POLICJANTEM.  Pan asp. Marcin Jóźwiak zapoznał naszych uczniów z charakterystyką pracy w Policji. Opowiedział o etapach rekrutacji i kryteriach, jakie musi spełnić przyszły kandydat na policjanta, informując jednocześnie o możliwościach rozwoju oraz kształcenia się w szkołach policji. Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze, a sami uczniowie wykazali się dużym zainteresowaniem i aktywnością.

czytaj dalej na temat: Spotkanie z policjantem

Pasowanie na ucznia

Utworzono dnia 22.10.2021

13 października 2021 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji ŚWIĘTA EDUKACJI NARODOWEJ oraz pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły.

czytaj dalej na temat: Pasowanie na ucznia

Żeglowanie nie jest takie trudne

Utworzono dnia 30.05.2021

,,Żeglowanie nie jest takie trudne” 

Projekt zajęć żeglarskich dla uczniów szkoły podstawowej w Komarowie w czasie wakacji.

Zapraszamy !!!

Informacja dla rodziców

Karta kwalifikacyjna uczestnika

Regulamin zajęć żeglarskich

czytaj dalej na temat: Żeglowanie nie jest takie trudne

Konkurs poezji Joanny Kulmowej

Utworzono dnia 25.03.2021

Dzisiaj, 25 marca swoje 93 urodziny obchodziłaby nasza Patronka Joanna Kulmowa. Z tej okazji uczniowie klasy trzeciej wykonali plakaty, na których opisane jest życie i twórczość poetki. Od kilku lat w szkole organizowany jest również Międzyszkolny Konkurs Poezji Joanny Kulmowej. Ostatni czas nie sprzyja zapraszaniu gości, więc namiastkę poezji zaprezentowali nasi uczniowie kl. 0-III. Mimo, iż konkurs odbył się wsród swoich, dzieci dość mocno się denerwowały, ale pierwsze koty za płoty ;-). I miejsce zajął Ksawery Humieja, II Lena Kosiorkiewicz-Wikło, a III egzekwo Oleksandr Matseiko oraz Jakub Kozak. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach z poezją. Jednocześnie przypominamy o trwajacym konkursie "Wiersze pędzlem malowane". Na ilustracje do wierszy Kulmowej czekamy do końca marca.

czytaj dalej na temat: Konkurs poezji Joanny Kulmowej

Ankiety dotyczące zajęć tanecznych

Utworzono dnia 25.05.2021

Szanowni Państwo,

Na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Departamentu Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej w Ministerstwie Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiet dotyczących zajęć tanecznych w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Ankiety skierowane są do czterech grup odbiorców: dyrektorów, nauczycieli, rodziców i uczniów. Linki do ankiet dla rodziców i uczniów :

 

Ankieta dla rodziców: https://forms.office.com/r/UqcfQ82nG2

 

Ankieta dla uczniów: https://forms.office.com/r/bAM4qqYcVk

 

Ankiety należy wypełnić do 4 czerwca 2021 r.

czytaj dalej na temat: Ankiety dotyczące zajęć tanecznych

Dzień Dziecka

Utworzono dnia 10.06.2019

W tym roku Dzień Dziecka w naszej szkole zorganizowany został pod hasłem "Między nami Europejczykami w życiu i sporcie". Uczniowie wykonali plakaty reklamujące wylosowane państwo Uni Europejskiej, grali w mecz piłki ręcznej, tańczyli, malowali prawa dziecka na oknach szkoły. Był grill, lody i najlepszy punkt imprezy według dzieci - zimny prysznic. To była impreza pełna zabawy, uśmiechu i słońca. Serdecznie dziękujemy zawodnikom Sandra SPA Pogoń Szczecin oraz trenerom ENEA Handball Akademia za uczciwe sędziowanie oraz uświetnienie tego aktywnego dnia.

czytaj dalej na temat: Dzień Dziecka

Wycieczka na poligon wojskowy

Utworzono dnia 27.05.2019

21 maja byliśmy na wycieczce w Chełmie Gryfickim na poligonie wojskowym. Dzieci podzielone na grupy pod czujnym okem instruktorów pokonywały tor przeszkód, ściankę wspinaczkową, strzelały z kuszy, rzucały oszczepem i korzystały z trenażera dla pilotów i...

czytaj dalej na temat: Wycieczka na poligon wojskowy

Bal absolwentów klasy ósmej

Utworzono dnia 17.06.2019

W piątek 7 czerwca w naszej szkole odbył się bal absolwentów klasy ósmej. Na uroczystość zostali zaproszeni nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz emeryci. Impreza rozpoczęła się od dostojnego poloneza w wykonaniu uczniów klasy ósmej,...

czytaj dalej na temat: Bal absolwentów klasy ósmej

Wycieczka do Runowa

Utworzono dnia 20.05.2019

W dniach 15 – 17 maja 2019r. klasy V – VIII uczestniczyły w wycieczce szkolnej do Runowa. Na survivalu nauczyliśmy się technik przetrwania w lesie, rozpalania ogniska za pomocą krzemienia oraz budowania szałasu. Wspinaliśmy się na drzewo, chodziliśmy po moście linowym,...

czytaj dalej na temat: Wycieczka do Runowa

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 63

W poprzednim tygodniu: 87

W tym miesiącu: 262

W poprzednim miesiącu: 473

Wszystkich: 26977